لوگوی ما در صفحه درباره ما

 

 

شرکت ابنیه کار در سال ۱۳۶۴ در نتیجه همکاری و همراهی گروهی از افراد مجرب و متخصص با هدف فعالیت، نقش‌آفرینی و ارائه خدمات فنی و مهندسی برتر و متفاوت در زمینه‌های متنوع عمرانی با بهره‌گیری از توان تخصصی و تجربه کاری گروه موسسان آغاز به فعالیت نمود.
در طول این سال ها در سطوح مختلف دولتی، نیمه دولتی و خصوصی موفق به کسب تجربه مضاعف با عقد قراردادهای متنوع  پیمانکاری و مدیریتی و به سرانجام رساندن کلیه تعهدات قراردادی به بهترین نحو ممکن شده است و همواره در راستای اعتلای اهداف صنفی و تخصصی پیگیری و تلاشی بی وقفه و مداوم انجام داده است.


زیرساخت‌ و تکیه‌گاه اساسی و مستحکم این شرکت همواره برپایه جلب اعتماد حداکثری طرف‌های کاری و کارفرمایان محترم در نتیجه پایبندی به اصول مهندسی و تخصصی، بروزرسانی توان و دانش فنی، پیروی از اصول و مبانی اخلاقی، به سرانجام رساندن حداکثری و بهینه کلیه تعهدات قراردادی و مهندسی، پیروی از برنامه‌های زمانی ترسیم شده برای پروژه‌ها و سایر عوامل مطلوب در زمینه کارهای اجرایی بنا و استوار گشته است.
    امیداست در سایه رشد توان علمی و اقتصادی و فراهم شدن زیرساخت‌ها و سازوکارهای نرم‌افزاری و سخت‌افزاری کشور این شرکت نیز بتواند با حداکثر توان سهمی در تحقق اهداف ملی و بین‌المللی در زمینه عمران و آبادانی در داخل و خارج از کشور داشته باشد.